HİZMETLERİMİZ

FUE SAÇ EKİMİ

Fue (Foliküler Ünite Ekstraksiyon) saç ekim yöntemi sağlıklı saç köklerinin donör bölgeden saçsız alana lokal anestezi altında arka arkaya yerleştirilmesi işlemidir.

SAÇ EKİMİ DÜZELTME

Saç ekimi bilimsel bir sanat olarak adlandırılabilir. Bu nedenle deneyimli bir doktor ve profesyonel bir ekip tarafından hijyenik koşullarda kullanılmalıdır. Bu nedenle detaylı bir araştırmadan sonra operasyonun yerini belirlemelisiniz.

SAKAL EKİMİ

Sakal günümüzde erkeklerin en önemli aksesuarlarından biridir. Çeşitli sağlık sorunları, stres, alopesi areata ve hormonal dengesizlikler sakalın zayıflamasına veya dökülmesine neden olabilir.

KAŞ EKİMİ

Kaş ekimi operasyonu, hastanın kaşlarının tamamen veya kısmen olmadığı yerlere uygulanan küçük bir cerrahi işlemdir.

PRP VE MEZOTERAPİ

PRP yöntemi, saç dökülmesini tedavi etmek için kullanılan ameliyatsız bir yöntemdir. Neohead Clinic’in uzman doktorları saç ekiminde maksimum başarıyı elde etmek için PRP tedavisini saç ekimi ile birleştirir.

HAKKIMIZDA

Neohead Clinic olarak alanında global çapta tanınırlığa sahip uzman doktor kadromuz ile 12 yıldır saç ekim operasyonları alanında Ankara Türkiye’de hizmet vermekteyiz.

Neohead

Gerçekleştirilen operasyonların tüm süreçleri uzman doktor kadromuz tarafından takip ediyor ve operasyona dahil olan her bir ekip üyemizin gerekli medikal eğitimlerini almasını sağlıyoruz. Bugüne dek farklı ülkelerden bir çok sayıda hastaya saç ekimi operasyonları gerçekleştiriyor ve başarılı sonuçlar alıyoruz.

Doktorlarımız saç restorasyonu alanında kafa derisi analizi ve kapsama değeri hesaplamaları için en gelişmiş FUE saç ekimi (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) teknolojisini kullanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda son teknoloji cihazlarla desteklenen operasyonlarda bilimsel, matematiksel ve sanatsal yaklaşımımızla danışanlarımıza en iyi şekilde görünmelerini sağlayacak ilhamı veriyoruz.

Neohead Clinic olarak hedefimiz sürekli değişen saç restorasyon alanını yakından takip etmek ve yeni ve yenilikçi yollar geliştirmeye devam etmektir. Hastalarımız için yaşamı değiştiren sonuçlar sunmak, sonsuza dek vizyonumuzun temelini oluşturacaktır.